Descriere
Materiale de construcție 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 12:33:57
Ultima modificare
22.02.2023 13:00:01
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
17,275.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -