Descriere
Servicii de colectare, transport și gestionare a deșeurilor de echipamente electrice și electronice pe parcursul anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 12:16:00
Ultima modificare
23.02.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
90510000-5
-
Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
15,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -