Descriere
Produse petroliere în anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Mihai Eminescu Dubasari
Codul fiscal/IDNO
1007600005984
Adresa
MD-4501,
MOLDOVA,
s.Corjova (r-l Dubăsari),
Dubăsari,
str.Tarmului 1B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:58:57
Ultima modificare
14.02.2023 12:07:02
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
225,783.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -