Descriere
Achiziționarea Serviciilor de Asigurare Obligatorie de Răspundere Civilă Auto (RCA).
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:45:40
Ultima modificare
15.02.2023 14:17:15
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
461,061.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -