Descriere
Procurarea unui tractor multifunctional echipat cu tehnica necesara pentru acoperirea necesitatilor s.Calimanesti,r.Nisporeni”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Calimanesti
Codul fiscal/IDNO
1007601006472
Adresa
6419,
MOLDOVA,
s.Călimăneşti,
Nisporeni,
r,Nisporeni,s. Calimanesti
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nicolae Munteanu
Telefonul de contact
069210312, 026493232
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:45:28
Ultima modificare
14.02.2023 10:49:22
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
570,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -