Descriere
SERVICII VETERINARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul.nr.17-Rezina
Codul fiscal/IDNO
1007601000942
Adresa
5401,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
Stohnaia str.Nistreana 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:41:32
Ultima modificare
20.02.2023 11:00:03
MTender ID
Cod CPV
85200000-1
-
Servicii veterinare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
5,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -