Descriere
imprimante multifuncționale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Regionala Situatii Exceptionale Causeni
Codul fiscal/IDNO
1006601001506
Adresa
MD-4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str. M. Kogalniceanu 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 18:22:29
Ultima modificare
13.02.2023 18:28:16
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -