Descriere
Reactualizare a Planului Amenajării Teritoriului a or. Vatra cumulat cu Planul Urbanistic General a or. Vatra mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria orașului Vatra
Codul fiscal/IDNO
1007601009554
Adresa
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 18:18:47
Ultima modificare
15.02.2023 09:33:13
MTender ID
Cod CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
772,517.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -