Descriere
Rechizite și accesorii de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională Sud
Codul fiscal/IDNO
1010601000416
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Garoafelor, 40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 16:28:44
Ultima modificare
13.02.2023 17:04:31
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
83,335.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -