Descriere
Hârtie A4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:53:48
Ultima modificare
13.02.2023 17:22:08
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,333,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -