Descriere
Licențe pentru organizarea conferințelor Zoom Businesses
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:13:42
Ultima modificare
13.02.2023 15:23:42
MTender ID
Cod CPV
48500000-3
-
Pachete software de comunicaţii şi multimedia
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
48,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -