Descriere
Achizitionare de vehicol
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Hiliuti
Codul fiscal/IDNO
1007601003068
Adresa
MD-5622,
MOLDOVA,
s.Hiliuţi (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
s.Hiliuti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:08:57
Ultima modificare
13.02.2023 15:49:03
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
460,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -