Descriere
Procurarea camionului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul de Fitotehnie „Porumbeni”
Codul fiscal/IDNO
1011600004805
Adresa
4834,
MOLDOVA,
s.Paşcani (r-l Criuleni),
Criuleni,
s. Pașcani, r-l Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Fitotehnie Porumbeni
Telefonul de contact
079547666; 067667666
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 12:14:39
Ultima modificare
15.02.2023 14:35:20
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
340,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -