Descriere
Servicii de reparație, deservire tehnică și întreținere a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:19:57
Ultima modificare
15.02.2023 12:52:11
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
279,166.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -