Descriere
achiziționarea betonului cu livrare la locul de destinație
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Costesti, Ialoveni
Codul fiscal/IDNO
1009601000108
Adresa
6813,
MOLDOVA,
s.Costeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Stefan cel Mare 115
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 10:56:48
Ultima modificare
13.02.2023 11:04:51
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,450,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -