Descriere
Achiziționarea echipamentelor bactericide pentru transport public în cadrul Proiectului “MOVE IT like Lublin”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1007601009484
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ruxandra Macari
Telefonul de contact
022 20-15-38
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:54:48
Ultima modificare
10.02.2023 17:05:51
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
66,205.00
EUR
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -