Descriere
Servicii de încărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante și aparate de multiplicare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.9 - Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601001919
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Pruncul 44
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:39:56
Ultima modificare
10.02.2023 17:47:53
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,858.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -