Descriere
Achiziționarea parafarmacie și dezinfectanți, necesare tratamentului holerei în scopul realizării Programului Special “Combaterea maladiilor rare” pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Sergiu Balta
Telefonul de contact
+ 373 022 222 364
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:27:52
Ultima modificare
13.02.2023 18:23:36
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
65,222.22
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -