Descriere
Servicii de deratizare și dezinsecție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.3-Leova
Codul fiscal/IDNO
1006601001872
Adresa
MD-6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Or. Leova, șoseaua. Cahulului, 13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:26:27
Ultima modificare
10.02.2023 17:03:28
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
27,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -