Descriere
Achiziţionarea Izolatoarelor 10/0.4 kV
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
RED-Nord
Codul fiscal/IDNO
1003602006563
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Ştefan cel Mare, 180A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.02.2023 17:03:31
Ultima modificare
20.02.2023 14:33:13
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,135,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -