Descriere
Servicii de deservire și update a paginilor web visit.chisinau, invest.chisinau, gherete.chisinau.md
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA GENERALA ECONOMIE, COMERT SI TURISM A CONSILIULUI M
Codul fiscal/IDNO
1020601000059
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Columna nr.106
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liliana Coroleţchi
Telefonul de contact
060279572
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.02.2023 16:49:08
Ultima modificare
08.02.2023 17:00:41
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -