Descriere
Servicii privind deşeurile medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.9 - Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601001919
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Pruncul 44
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 17:23:40
Ultima modificare
14.02.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -