Descriere
lucrări de reconstrucție a sistemului de încălzire, ventilare și condiționare a aerului în depozitele ANA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Nationala a Arhivelor
Codul fiscal/IDNO
1006601004138
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 17:11:00
Ultima modificare
07.02.2023 17:11:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,665,105.90
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -