Descriere
Servicii de transport rutier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociația Națională a Bolnavilor de Tuberculoză din Republica Moldova ”SMIT” (Societatea Moldovei împotriva Tuberculozei)
Codul fiscal/IDNO
1010620008761
Adresa
3101,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Calea Iesilor 27/14
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Pavel Rucșineanu
Telefonul de contact
+37379335143
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 16:49:23
Ultima modificare
23.02.2023 18:00:06
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
239,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -