Descriere
Servicii de deratizare și dezinsecție pentru anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.10 - Goian
Codul fiscal/IDNO
1006601000967
Adresa
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
satul Goian
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 16:39:50
Ultima modificare
14.02.2023 18:00:00
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
8,333.34
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -