Descriere
Dispozitive și consumabile parafarmaceutice (teste, lancete)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Pocriciuc
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 12:08:14
Ultima modificare
07.02.2023 14:43:17
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -