Descriere
закупка топлива путем запроса ценовых оферт
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Adunarea Populara a Gagauzia
Codul fiscal/IDNO
1007601000274
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str.Lenin,196, or.Comrat, UTA Găgăuzia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 12:03:49
Ultima modificare
09.02.2023 17:12:55
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Топливо
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
666,666.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -