Descriere
Топливная продукция на 2023 год
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comitetul Executiv UTA Gagauzia
Codul fiscal/IDNO
1007601000252
Adresa
MD-3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
ул.Ленина,196
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Александр Караиван
Telefonul de contact
060204243
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.02.2023 11:22:00
Ultima modificare
06.02.2023 12:08:58
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Топливо
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
457,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -