Descriere
Reagenți, medii, consumabile de laborator și dezinfectanți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.02.2023 10:56:49
Ultima modificare
06.02.2023 17:14:03
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
341,734.70
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -