Descriere
Achiziționarea registrelor, pliantelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1006601001827
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.02.2023 16:39:24
Ultima modificare
10.02.2023 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
22100000-1
-
Cărţi, broşuri şi pliante tipărite
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
20,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -