Descriere
Medicamente necesare până la contractarea de către CAPCS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.02.2023 16:36:58
Ultima modificare
02.02.2023 16:48:25
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
155,648.15
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -