Descriere
Servicii de spălare a unităților de transport auto de serviciu conform necesităților Direcției regionale „Centru”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU"
Codul fiscal/IDNO
1006601000521
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.02.2023 16:28:27
Ultima modificare
17.02.2023 15:12:42
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
118,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -