Descriere
fructe si legume
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul G. Ivan Inzov Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1012620010416
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
г.Тараклия (р-н Тараклия),
Тараклия,
Taraclia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.02.2023 12:57:44
Ultima modificare
01.02.2023 13:07:53
MTender ID
Cod CPV
15300000-1
-
Фрукты, овощи и сопутствующие продукты
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
85,850.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -