Descriere
procurarea produselor alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Azilul raional pentru persoane în vîrstă și persoane cu dezabilități
Codul fiscal/IDNO
1017603005908
Adresa
MD3926,
MOLDOVA,
s.Moscovei,
Cahul,
str. Nicolae Pirogov 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 15:24:00
Ultima modificare
31.01.2023 15:53:41
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
85,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -