Descriere
Achiziționarea de vehicule și echipament de dezăpezire, întreținerea spațiilor verzi pentru comuna Țînțăreni din raionul Anenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Tintareni, rl. Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601009037
Adresa
6538,
MOLDOVA,
s.Ţînţăreni (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
Stefan cel Mare 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 15:21:33
Ultima modificare
31.01.2023 15:27:08
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,266,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -