Descriere
Achiziţionarea reactivelor pentru analize medicale de laborator şi consumabile pe parcursul an. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Hînceşti
Codul fiscal/IDNO
1003605151372
Adresa
MD-3400,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
M.Hîncu, 238
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 14:03:07
Ultima modificare
02.02.2023 12:03:40
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,055,842.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -