Descriere
молочка и хлеб
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul G. Ivan Inzov Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1012620010416
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
г.Тараклия (р-н Тараклия),
Тараклия,
Taraclia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 13:22:59
Ultima modificare
04.02.2023 15:00:00
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Молочные продукты
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
73,137.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -