Descriere
Cărbune 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Cainari
Codul fiscal/IDNO
1013608001158
Adresa
7701,
MOLDOVA,
or.Căinari,
Căuşeni,
str.Trandafirilor 57a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Sutac Ion IMSP CS Cainari
Telefonul de contact
069640608
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 13:16:29
Ultima modificare
31.01.2023 13:19:16
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
184,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -