Descriere
Servicii responsabil tehnic pentru obiectivul ,,Construcția str. Sihastrului și stradelelor Pomicultorilor 1-6 din or.Codru, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria or.Codru
Codul fiscal/IDNO
1007601010482
Adresa
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 12:29:01
Ultima modificare
31.01.2023 14:02:15
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
95,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -