Descriere
Lucrări de întreținere a drumurilor publice locale de interes raional
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Sângerei
Codul fiscal/IDNO
1007601009369
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Str.Independentei 111
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 11:29:16
Ultima modificare
31.01.2023 11:38:38
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,083,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -