Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Mediu
Codul fiscal/IDNO
1018601000102
Adresa
MD 2068,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Alecu Russo 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 11:26:06
Ultima modificare
31.01.2023 18:43:25
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
259,290.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -