Descriere
Servicii de evaluare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Proprietatii Publice
Codul fiscal/IDNO
1006601001090
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 08:39:54
Ultima modificare
24.03.2023 10:01:20
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -