Descriere
servicii agricole, etc (material semincer, produse de uz fertilizant, pesticide, îngrășăminte)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IS SDE PETRICANI
Codul fiscal/IDNO
1004600064465
Adresa
MD 2049,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
sos.Balcani,7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 16:53:14
Ultima modificare
30.01.2023 17:26:58
MTender ID
Cod CPV
77100000-1
-
Servicii pentru agricultură
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,009,823.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -