Descriere
Lucrări de reparație și amenajare a curților blocurilor de locuit din mun. Ungheni pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria mun. Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1007601001787
Adresa
3600,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
str. Națională nr. 7
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Racovița
Telefonul de contact
+37369729897
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 16:47:26
Ultima modificare
30.01.2023 16:56:25
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,230,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -