Descriere
Reactivi și consumabile de laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP-Spitalul raional Dondușeni
Codul fiscal/IDNO
1003604150574
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str. M.Eminescu, 26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 16:05:37
Ultima modificare
02.02.2023 11:05:05
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
516,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -