Descriere
Pâine pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr. 12 - Bender
Codul fiscal/IDNO
1019601000062
Adresa
3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str.Sovetscaia 65
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 14:55:04
Ultima modificare
02.02.2023 17:07:42
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
216,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -