Descriere
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 14:46:30
Ultima modificare
31.01.2023 12:34:02
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,475,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -