Descriere
Servicii de reparație și întreținere curentă a transportului auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DDS Pantera
Codul fiscal/IDNO
1006601000989
Adresa
MD-2023,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str.Luceafărul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 14:41:19
Ultima modificare
30.01.2023 14:51:29
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,026.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -