Descriere
Utilaj pentru curățarea drumurilor publice a Primăriei c. Coșnița r-ul Dubăsari
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Cosnita
Codul fiscal/IDNO
1007601009381
Adresa
MD-4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
str. Pacii, nr. 51
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gafeli Alexei
Telefonul de contact
068585755, 024844236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 12:00:47
Ultima modificare
15.02.2023 17:14:00
MTender ID
Cod CPV
43300000-6
-
Maşini şi echipament de construcţii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
316,666.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -