Descriere
Apă potabilă în butelii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale
Codul fiscal/IDNO
1006601000026
Adresa
MD - 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:44:07
Ultima modificare
13.02.2023 11:20:19
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
48,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -